Szkolenie z ochrony danych osobowych

Zarówno jako pracownik jak i pracodawca, który współpracuje z klientami, masz dostęp do poufnych danych osobowych tychże osób. Zgodnie z najnowszymi regulacjami prawa, masz obowiązek je chronić.

W systemie ochrony danych osobowych, to człowiek jest ogniwem, które zawodzi najczęściej. Dlatego tak ważne jest regularne przeprowadzanie szkoleń z ochrony danych osobowych. Tylko dzięki „byciu na bieżąco” jesteś w stanie sprostać najnowszym wymogom prawa i nie narazić swojej firmy na straty finansowe i wizerunkowe.

Dlaczego warto zamówić szkolenie z ochrony danych osobowych

Profesjonaliści z doświadczeniem

Decydując się na szkolenie z naszymi specjalistami, masz pewność przekazania rzetelnych i najnowszych informacji. Od wielu lat zajmujemy się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych. Przeprowadzamy szkolenia w oparciu o obowiązujące przepisy, m.in. regulacje RODO, wybierając spośród nich te, które odnoszą się do specyfiki Twojego biznesu.

Elastyczne godziny

Wiemy, że prowadząc własny biznes, masz wiele obowiązków i wciąż za mało czasu. Dlatego organizując szkolenie dla Ciebie, dopasowujemy się do Ciebie. Staramy się przekazać maksimum informacji, w jak najkrótszym możliwym czasie, dopasowując termin szkolenia do Twoich możliwości.

Informacje w przystępnej formie

Przeprowadzając szkolenie, za nadrzędny cel stawiamy sobie użyteczność przekazywanych informacji. Dlatego przeprowadzamy je w formie, która ułatwia przyswajanie informacji, w komfortowej dla wszystkich atmosferze, pełnej wzajemnego szacunku. Przepisy przedstawiamy w łatwej do przyswojenia formie, pokazując ich praktyczne zastosowanie, w oparciu o przykłady z życia. Dzięki temu, osobom uczestniczącym w szkoleniu łatwiej jest je zapamiętać.

Wiedza dla każdego w korzystnej cenie

Jako przedsiębiorca ponosisz sporo kosztów, związanych z prowadzeniem własnej działalności. Kolejnym z nich są obowiązkowe szkolenia. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, które pozwolą Ci na uczestnictwo w szkoleniu, bez nadwyrężania Twojego budżetu. 

Nie oferujemy sztywnego cennika, ponieważ do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie.Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.
„Lepiej nabyć mądrość późno, niż wcale. ”
Arthur Conan Doyle – Przygody Sherlocka Holmesa