O firmie

Biuro detektywistyczne Artus

Poznaj nas bliżej

Biuro detektywistyczne Artus zostało założone przez detektywa z wieloletnim doświadczeniem w pracy, w największej agencji detektywistycznej w kraju. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę i umiejętności pozwalające nam na działanie w ochronie dobra innych osób, mając jednocześnie na uwadze poszanowanie przepisów prawa.

Podejmując się zlecenia, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.Zdajemy sobie sprawę, że zgłaszają się do nas osoby w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujące pomocy profesjonalistów. Dlatego robimy wszystko, żeby uzyskać potrzebne informacje i zebrać dowody, które przyczynią się do poznania prawdy. Nie tolerujemy pomyłek czy niedociągnięć. W pracy skupiamy się tylko i wyłącznie na dobrze naszego Klienta.

W swojej pracy wykorzystujemy rozmaite możliwości zbierania dowodów: materiały audio i video, dane zgromadzone w internecie, komputerach i urządzeniach mobilnych. Sporządzamy notatki i dokumentację, odzyskujemy usunięte dane z nośników elektronicznych. Zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów i lokalizatorów GPS.

Pracujemy dla osób prywatnych jak i firm. Duża wiedza, doświadczenie zdobyte nie tylko w pracy detektywa, pozwalają nam podejmować się skomplikowanych zleceń.

Nasz zespół tworzy emerytowany oficer Wojska Polskiego i grono specjalistów zajmujących się informatyką śledczą. Dzięki temu możemy wykonywać naszą pracę zgodnie z przepisami prawa i z użyciem wymaganych środków na terenie kraju i za jego granicami.

Swoje usługi świadczymy kompleksowo. Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko na etapie prowadzania śledztwa, ale i postępowania sądowego. Występujemy jako świadkowie, przygotowując zebrany materiał w taki sposób, aby został zaakceptowany przez sąd jako dowód w sprawie. Służymy pomocą i radą na każdym etapie współpracy.

Nasi partnerzy

Doświadczenie w branży pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z firmami, które mogą pomóc również Tobie. Polecamy skorzystanie z ich usług, za ich jakość ręczy każdy członek naszego zespołu.

 

„By osiągnąć realistczny efekt,należy ostrożnie dobierać środki.”

Arthur Conan Doyle – Przygody Sherlocka Holmesa