Szkolenia BHP

Otwierasz nową działalność, pracujesz w zawodzie podwyższonego ryzyka? Bardzo ważne, żebyś systematycznie podnosił swoje kwalifikacje i dbał o zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Szkolenie BHP

obowiązek pracodawcy

Zgodnie z polskim prawem, obowiązek zorganizowania szkolenia BHP spoczywa na pracodawcy. Dlatego, jeżeli jesteś właścicielem firmy, masz obowiązek dostosować się do odgórnych zaleceń i zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Niezależnie od tego, w jakim zawodzie pracujesz, spoczywa na Tobie obowiązek przeprowadzenia szkolenia BHP po zatrudnieniu nowego pracownika jak i okresowe szkolenia. To, jak często powinieneś je przeprowadzać, zależy od specyfiki Twojego zawodu i wykonywanych obowiązków.

Regularne przeprowadzenie szkolenia BHP uchroni Cię przez karą i konsekwencjami wynikającymi z braku higienicznych warunków pracy i wiedzy pracowników, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Dzięki nowo zdobytej wiedzy, będą potrafili nie tylko rozpoznać sytuacje trudne, odpowiednio zareagować i wyciągnąć z niej wnioski. Pomoże to zwiększyć wydajność ich pracy i zapewni harmonijny rozwój Twojej firmy..

Kodeks Pracy jasno określa, że na każdej polskiej firmie spoczywa obowiązek zapoznania pracownika z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewnij bezpieczeństwo pracownikom swojej firmy i spełnij wymogi prawa! Zamów szkolenie BHP.

Jako agencja detektywistyczna oferujemy nie tylko szkolenia wstępne BHP jak i również okresowe oraz związane z profilem naszej działalności, czyli usługami detektywistycznymi. Pomożemy Ci nie tylko zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy, ale i zapewnić poufność powierzonych informacji i tajemnic firmy.

Szkolenie BHP

ile to kosztuje

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało szkolenie BHP dla pracowników Twojej firmy, przeprowadzone przez naszych fachowców. Zapraszamy do kontaktu!
Ceny każdego szkolenia ustalamy indywidualnie, ponieważ tak właśnie podchodzimy do każdego Klienta. Cena jest zależna od specyfiki Twojej branży, zakresu szkolenia i ilości uczestniczących w nim osób. Posiadamy długoletnie doświadczenie w przeprowadzeniu szkoleń z tego zakresu, więc masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi i satysfakcji swojej i pracowników.
„Praca jest najlepszym lekarstwem na smutek […]. ”
Arthur Conan Doyle – Przygody Sherlocka Holmesa